Coraz bliżej do Targów Lipskich (2-10 czerwca 2012) !


 Tegoroczne  Międzynarodowe  Targi  Samochodowe  AMI , będą charakteryzowały się  większą ilością  wystawców,odbędzie się więcej premier, więcej atrakcji w Hali Szklanej i na terenie otwartym. 

                                                                     zdj .  www.targi-ami.pl

Targi Międzynarodowe będą się odbywały  tylko 217 km od granicy z Polską.

AMI 2012 to  jedyny międzynarodowy salon samochodowy w Niemczech organizowany  w tym roku.

Zainteresowanie tym wydarzeniem wśród wszystkich miłośników jest ogromne.

Na targach obecni będą  wszyscy niemieccy producenci i  te najbardziej  luksusowe i sportowe marki  (w sumie 13 marek więcej niż w 2010 roku). Swój udział zapowiedzieli już m.in. Rolls Royce czy Fisker Automotive.

 

Targi Lipskie to  możliwość zobaczenie motoryzacyjnych nowości i również zobaczenia licznych wydarzeń dodatkowych, których nie oferują inne salony samochodowe.

Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w jazdach testowych nowymi modelami poza terenami targowymi min. miasto, w tym autami o napędzie elektrycznym. Uczestnicy będą mogli na przykład wziąć udział w jeździe off-road parcour, eliminacjach do rajdu Land Rover Experience Tour, czy Honda Racing Slalom.

A najmłodszych fanów motoryzacji czeka szkółka jazdy parcour Hyundai-Lego”, do których zachęca  zachęca Matthias Kober, Dyrektor targów AMI. Nie zapomniano także o fanach piłki nożnej, którzy w specjalnej strefie kibica Hyundaia będą mogli oglądać od 8 czerwca mecze Euro 2012.

Dyrektor Zarządzający Targów Lipskich. „AMI 2012 będą większe, różnorodniejsze i atrakcyjniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

Bilety wstępu na targi już można kupować w sklepie online prowadzonym przez oficjalne przedstawicielstwo targów AMI w Polsce, firmę Targi Lipskie Polska Sp. z o.o., pod adresem: www.bilety.targilipskie.pl.

Również wśród czytelników „Auto Świata”, którzy wezmą udział w głosowaniu na najlepszy fanklub motoryzacyjny 2012 roku zostaną rozlosowane 3 podwójne zaproszenia na targi AMI.

na podstawie źródła  : autoświat.pl

Reklamy

About car4fun

Pracuję w firmie Deprat Sp. z o.o. Zajmujemy się wypożyczaniem samochodów więc jestem zainteresowana motoryzacją, marketingiem. Tego bloga stworzyliśmy dla zabawy i rozrywki po pracy. Chcemy potraktować temat z przymrużeniem oka.

Posted on 16 Maj 2012, in Newsy and tagged , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: