Smog elektromagnetyczny czy czarna siła???!!!


Na odcinku kilkudziesięciu metrów w samym centrum Katowic, niedaleko dworca PKP i Urzędu Wojewódzkiego silne pole elektromagnetyczne zakłóca pracę pilotów samochodowych.


Na odcinku kilkudziesięciu metrów w samym centrum Katowic, niedaleko dworca PKP i Urzędu Wojewódzkiego silne pole elektromagnetyczne zakłóca pracę pilotów samochodowych. Często zdarza się, że przy zamykaniu drzwi auta pilot uzbroi alarm. Czasem o otwarciu samochodu nie ma mowy. Użycie klucza oznacza uruchomienie alarmu i odcięcie zapłonu. Jeżeli znajdziemy się w miejscu największego skupiska nadajników pracujących na różnej częstotliwości, wówczas wytwarzane przez nie pole elektromagnetyczne jest wychwytywane przez piloty samochodowe, a to zakłóca ich funkcjonowanie.

Jak twierdzą naukowcy na skutek postępu technologicznego i zastosowania coraz większej ilości urządzeń elektrycznych, elektronicznych, emitujących szkodliwe promieniowanie wokół Ziemi powstaje gąszcz sztucznych pól elektromagnetycznych spowijający ją niewidzialną powłoką, zwaną smogiem elektromagnetycznym. Znajdowanie się w okolicach instytucji zajmującej się radiową teletransmisją danych pracującą np. na dziesięciu częstotliwościach, może unieruchomić większość samochodów stojących na pobliskim parkingu. Zdecydowanie jednym z najbardziej rozpowszechnionych źródeł emisji negatywnego promieniowania elektromagnetycznego jest system telefonii komórkowej i jej nadajniki. Podobno tylko wozy wyprodukowane w Japonii są nieczułe na tego rodzaju oddziaływania.

 

ŹRÓDŁO

Reklamy

About car4fun

Pracuję w firmie Deprat Sp. z o.o. Zajmujemy się wypożyczaniem samochodów więc jestem zainteresowana motoryzacją, marketingiem. Tego bloga stworzyliśmy dla zabawy i rozrywki po pracy. Chcemy potraktować temat z przymrużeniem oka.

Posted on 30 kwietnia 2012, in Newsy. Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: