Konkurs na powierzchnie handlowe


Terminal A zostanie powiększony, zyska też nową przeszkoloną elewację i nowy dach zawieszony na linach Lotnisko w Pyrzowicach ogłosiło konkurs na powierzchnie handlowe w remontowanym terminalu A. Mają znaleźć się tam m.in. stoiska z kwiatami, słodyczami i okularami słonecznymi. Oferty na tzw. wyspy o wymiarach dwa na trzy metry można składać do 12 kwietnia, a umowy z najemcami mają obowiązywać przez pięć lat.

Władze lotniska chcą, aby w wyremontowanym terminalu A znalazły się przede wszystkim stoiska ze słodyczami, kwiatami oraz z tzw. asortymentem wielobranżowym. Wśród tej ostatniej kategorii wymieniono głównie towary pierwszej potrzeby: papierosy, kosmetyki, napoje oraz… okulary słoneczne. Biorąc pod uwagę, że w Pyrzowicach coraz większą popularnością cieszą się loty czarterowe organizowane przez biura turystyczne, okulary są rzeczywiście towarem „pierwszej potrzeby”.
Remont terminalu A ma skończyć się na przełomie maja i czerwca. Terminal zostanie powiększony o 1000 m kw., pojawi się przeszklona fasada oraz nowy dach zawieszony na linach. Z odnowionego terminalu nadal będą odlatywać samoloty do Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz większość samolotów czarterowych.

ŹRÓDŁO

Reklamy

About car4fun

Pracuję w firmie Deprat Sp. z o.o. Zajmujemy się wypożyczaniem samochodów więc jestem zainteresowana motoryzacją, marketingiem. Tego bloga stworzyliśmy dla zabawy i rozrywki po pracy. Chcemy potraktować temat z przymrużeniem oka.

Posted on 11 kwietnia 2012, in Newsy. Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: