Toyota uznana po raz drugi z rzędu liderem niezawodności w motoryzacji: nagroda niemieckiego instytutu TUV


7 stycznia Toyota po raz drugi z rzędu otrzymała Złotą Nagrodę TUV za wyjątkowe osiągnięcia marki w raporcie TUV 2012, w którym 18 modeli Toyoty sklasyfikowano na czołowych miejscach rankingu niezawodności.

„Złota Nagroda TUV jest wyrazem uznania dla naszej strategii dostarczania Klientom samochodów o najwyższej jakości i niezawodności” – powiedział Toshiaki Yasuda, Prezydent Toyota Deutschland GmbH.

W Raporcie TUV 2012, poza największą liczbą modeli sklasyfikowanych na czołowych miejscach we wszystkich grupach wiekowych, Toyota zajęła także dwa pierwsze miejsca w grupie aut 2-3 letnich.

Toyota Prius jest najbardziej niezawodnym samochodem w tej grupie wiekowej, wykazując najniższy ze wszystkich pojazdów współczynnik usterek na poziomie jedynie 1.9%. W porównaniu z raportem 2011, współczynnik ten poprawił się o kolejne 0.3 punktu procentowego (2.2% w 2011).

Na drugim miejscu w tej grupie wiekowej TUV sklasyfikował Toyotę Auris.

Kolejny rok sukcesu Toyoty w raporcie TUV jest potwierdzeniem nie tylko jakości wszystkich modeli Toyoty, ale także najwyższej niezawodności innowacyjnej technologii hybrydowej koncernu.

za pomocą Toyota – Złota Nagroda TUV – Toyota uznana po raz drugi z rzędu liderem niezawodności w motoryzacji: nagroda niemieckiego instytutu TUV.

Reklamy

About car4fun

Pracuję w firmie Deprat Sp. z o.o. Zajmujemy się wypożyczaniem samochodów więc jestem zainteresowana motoryzacją, marketingiem. Tego bloga stworzyliśmy dla zabawy i rozrywki po pracy. Chcemy potraktować temat z przymrużeniem oka.

Posted on 9 lutego 2012, in Newsy and tagged , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: